Sztuczne paznokcie tipsy D8 (24szt) - gdzie kupić, cena, opinie

Nie od dziś wiadomo, że zadbane dłonie to wizytówka człowieka i świadectwo dbałości o siebie. Pomalowane paznokcie to jeden z czynników warunkujących dobre samopoczucie wśród kobiet. Kształtne i lśniące paznokcie o równej budowie stanowią nie tylko element zwracający uwagę innych. Warunkują one również własne poczucie elegancji. Sklep Zwap oferuje zestaw 24 tipsów D8, których przyklejenie zajmuje zaledwie kilka minut. Dzięki temu tipsy są doskonałym rozwiązaniem na szybkie, niespodziewane wyjścia i wydarzenia.
TIPSY PAZNOKCIE SZTUCZNE 24 Szt. - D8

Zestaw Tipsów sztucznych D8 (24szt) - Oferta

W zestawie znajduje się 24 sztuki różniących się wielkością tipsów. Pozwala to na idealnie dopasowanie płytki tipsa do naturalnej płytki paznokcia. Samo przyklejenie zajmuje kilka minut. Aby tipsy zachowały trwałość jak najdłużej, należy uprzednio odpowiednio przygotować płytkę paznokcia. Do tego posłużyć może dołączony do zestawu pilniczek o gradacji 180/240 oraz drewniany patyczek do odsuwania skórek. Przyklejenie tipsów to jeden z najszybszych sposobów na estetyczny i kształtny manicure.

Sztuczne paznokcie tipsy D8 (zestaw) - Gdzie kupić?

Zestaw 24 sztuk sztucznych paznokci D8 dostępny jest na stronie Zwap.pl. Sklep ten gwarantuje bezproblemowy przebieg transakcji, szybką realizację zamówienia oraz ekspresową wysyłkę zakupionego towaru. Przed użyciem produktu warto zapoznać się z instrukcją obsługi, znajdującą się na stronie sklepu. Widnieją tam wszelkie informacje o właściwym dopasowaniu tipsów do naturalnej płytki paznokcia, poprawnej metodzie aplikacji sztucznych paznokci i środkach ostrożności podczas używania kleju.

Tipsy (sztuczne paznokcie) D8 (24szt) - Cena

Oferowany przez sklep Zwap.pl zestaw sztucznych paznokci to gwarancja konkurencyjnej ceny i wysokiej jakości. Jest to rozwiązanie, które doskonale sprawdzi się w podbramkowych sytuacjach, kiedy wówczas brakuje czasu na wykonanie pełnego manicure hybrydowego, czy żelowego. Zestaw jest również fantastyczną propozycją dla kobiet, które nie są przekonane do manicure i nie miały z nim wcześniej do czynienia. Pozwala zobaczyć, jak prezentuje się dłoń w przypadku kwadratowego kształtu paznokci.

Tipsy sztuczne D8 – Opinie

Zestaw 24 sztuk sztucznych paznokci to produkt, który pokochało setki kobiet. Konkurencyjna cena, naturalny kształt, duża ilość rozmiarów i delikatny, nienachalny kolor to aspekty, które doceniają konsumentki. Wbrew stereotypowym opiniom, sztuczne paznokcie wcale nie muszą wyglądać nienaturalnie. Przyklejone tipsy to rozwiązanie krótkotrwałe, doskonale sprawdzające się w nagłych sytuacjach. Dzięki niemu kobiece dłonie nabierają elegancji i stają się piękną, reprezentatywną wizytówką.